suknia ślubna

Wyjątkowy dzień, wyjątkowy strój

Ślub to jedno z najpiękniejszych wydarzeń, zwłaszcza w życiu kobiety. Od najmłodszych lat, małe dziewczynki podziwiają suknie ślubne, aby kiedy dorosną wybrać w tym wyjątkowym dniu wymarzoną kreację. Nie ma znaczenia czy chodzi o suknie do ślubu cywilnego czy kościelnego. Każda panna młoda ma prawo wybrać taki krój, wzór i kolor, jaki tylko jej się podoba. A wybór jest ogromny!

Warto pamiętać, że suknie ślubne możemy uszyć u profesjonalnej krawcowej, jednak możemy zdecydować się także na kupno używanej lub wypożyczenie. Jeśli mamy ograniczony budżet lub po prostu nie chcemy wydawać kilku tysięcy na kreację, którą założymy tylko raz, wypożyczenie może okazać się najbardziej atrakcyjną opcją.
Suknie do ślubu cywilnego to setki fasonów.

Coraz częściej odchodzi się od tradycyjnych, białych, długich krojów. Każda kobieta chce wyglądać wyjątkowo w tym dniu, dlatego kopiowanie sukni koleżanki czy siostry nie wchodzi w grę. Każda z nas ma też inny gust, stąd wybór jest taki trudny. Suknie ślubne na ramiączkach, bez ramiączek lub z zakrytymi ramionami. Z dekoltem z przodu lub z tyłu.
Przylegająca do ciała, a la syrena lub w typie princessy. Krótkie, długie, lub za kolano. Z welonem lub bez.

Panny młode coraz częściej decydują się na połączenie tradycyjnej bieli czy ecru, z kontrastowymi odcieniami czerwieni czy szarości. Pięknie wyglądają również suknie ślubne przyozdobione różnego rodzaju kryształkami lub delikatnymi motywami. Ślub to najpiękniejszy dzień w życiu kobiety, wymarzony, wyśniony. Można mieć pewność, że każda suknia sprawi, że będzie wyglądać w tym dniu jak prawdziwa księżniczka.