zdjęcia na szkle Axitech

Oryginalna dekoracja do kuchni, salonu i łazienki

Jeżeli należymy do osób, które lubią nowoczesne aranżacje wnętrz, to naszej uwadze na pewno nie umknęły żadne ciekawe rozwiązania. Wystarczy przejrzeć katalogi, strony i foldery pokazujące różne stylizacje i od razu wiadomo co jest najbardziej modne. I tak na przykład w ostatnim czasie ogromną popularnością cieszą się zdjęcia na szkle. Jak wyglądają takie ozdoby, gdzie można je umieścić i jak dopasować do nich pozostałe dekoracje?

Przeróżne panele szklane odnajdą się w praktycznie każdej stylizacji. Niemniej jednak, na początek warto zwrócić uwagę na wykorzystanie tego elementu jako dekoracji ściennej umieszczonej pomiędzy szafkami w kuchni. Wykładanie tej przestrzeni tradycyjną glazurą powoli odchodzi już do lamusa. Teraz stawia się właśnie na zdjęcia na szkle Axitech. Co bardzo ważne nie jesteśmy skazani na czyjeś propozycje. Sami możemy wysłać do producenta takich paneli swoje zdjęcie i dzięki temu możemy otrzymać coś naprawdę oryginalnego. Jeżeli na przykład byliśmy na wakacjach i jeśli udało nam się uchwycić za pomocą aparatu jakiś ciekawy krajobraz, to teraz za pomocą nowoczesnej technologi fachowcy mogą przenieść ten obraz na dowolnej wielkości szkło. Takie panele szklane wykorzystuje się nie tylko w kuchniach. Modernistyczne aranżacje zezwalają także na umieszczenie paneli w łazienkach, a nawet w sypialniach i naszych pokojach dziennych. Wszystko jest tylko kwestią odpowiedniego doboru dodatków.

Jeżeli zdecydujemy się już na taki ozdobny wariant, to powinniśmy także wiedzieć, że panele szklane są bardzo odporne i trwałe. Nie groźne im wysokie temperatury ani wilgoć.