czekoladki.z.nadrukiem.

Czekoladki z nadrukiem -reklama firmowa

Każdy zdrowy posiłek, który zjemy oraz każdy trening, który zrealizujemy to jedna cegiełka w murze, który budujemy na rzecz zgrabnej sylwetki. Jeżeli zjemy niezdrowo to po prostu tak jakbyśmy zdejmowali tą jedną cegiełkę z tego muru.

Jak nietrudno się domyślić takim powolnym ubytkiem cegieł można w efekcie rozebrać nawet cały mur. Warto pamiętać o tej dewizie przy okazjach, w których kuszą nas niezdrowe przekąski. A z tymi mamy do czynienia niemalże na każdym kroku. Podczas imprezy ze znajomymi, przyjaciółmi czy też na firmowych bankietach stoły aż uginają się od niezdrowych przekąsek. Jak doskonale wiemy producenci słodyczy wiedzą, w jaki sposób przyciągnąć klienta. Dość powiedzieć, że stosowane są w tym celu chociażby kolorowe opakowania przyciągające wzrok.

O ile jeszcze podczas imprezy ze znajomymi możemy łatwiej odmówić, tak już na bankiecie firmowym odmówić jest dość ciężko. Co bowiem powiedzieć szefowi, gdy ten podsuwa nam słodycze reklamowe z logo firmy dla której pracujemy? Na szczęście to nie jest tak, że jedna zjedzona czekoladka spowoduje, że od razu przytyjemy. Kluczem do sukcesu w tej sytuacji jest jednak szczypta asertywności. Otóż jeśli nie chcemy (lub nie za bardzo możemy) odmówić to weźmy jedną, dwie i na tym zakończmy. Taki gest uchroni nas przed złowrogim wzrokiem szefa a i ilość zjedzonych kalorii nie będzie aż taka duża. Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że czekoladki z nadrukiem logo firmowego wyglądają bardzo apetycznie. Jednak mimo wszystko w trosce o zachowanie szczupłej sylwetki warto dobrze się zastanowić zanim po nie sięgniemy.